-

Aktualność "Witamy na naszej nowej stronie!"

Dążenie do rozwoju i większego profesjonalizmu oferowanych usług leżało u podstaw zmian w wyglądzie naszej strony internetowej. Szczególnie zależało nam, aby była ona przyjemna dla oka i łatwa w nawigacji tak, aby każdy użytkownik mógł szybko i łatwo odnaleźć na niej interesujące go treści.

Na nowej stronie znajdą Państwo informacje o naszej firmie, zapoznają się z naszą szeroką ofertą oraz poznają zakres naszej działalności. Zapraszamy do zakładki Realizacje, gdzie znajdują się wyniki naszej dotychczasowej pracy. Na stronie głównej w sekcji Referencje przeczytają Państwo natomiast opinie o nas przygotowane przez naszych dotychczasowych klientów. O nowych przedsięwzięciach i wydarzeniach związanych z działalnością ZOŚ będziemy informować w zakładce Aktualności.

Zapraszamy do przeglądania naszej strony oraz do podjęcia z nami owocnej współpracy. Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi usługami, wystarczy skontaktować się z nami przy użyciu danych w zakładce Kontakt lub poprzez formularz online. W odpowiedzi prześlemy ofertę najbardziej dobraną do Państwa indywidualnych potrzeb.


Zakład Ochrony Środowiska

Andrzej Łyczka


 
Na górę

Zakład Ochrony Środowiska
Andrzej Łyczka

Modrzyca, ul. Nowosolska 22
67-106 Otyń

tel. (68) 355 02 51
fax (68) 387 22 94